איפה ניתן לרכוש Trenbolone באינטרנט

Trenbolone (C 18 H 22 0 2 ), המכונה לעתים קרובות “מגמות”, הוא אחד הסטרואידים הפופולריים ביותר ורב עצמה הזמינה היום ספורטאי שרירנים. למרות זאת הוא חזק, שרירנים יכולים להשתמש בו בבטחה במינון הנכון ועם התוספים הנכונים. זה נורא צדדי, מדי, כפי שהוא משתלב כל מספר מחזורי לחיתוך או bulking, וזה זוגות היטב עם תרכובות רבות אחרות. אין שום דבר ממש כמו סטרואידים Trenbolone במונחים של שיפור ביצועים.

click here to buy Steroids Official

Trenbolone בפרופיל: מהו Trenbolone?

היום של Trenbolone למכירה היא ביקוש גבוה בקרב מפתחי גוף מנוסים שרוצים להפיק את המרב מכל אימון יחיד. בעוד יש בה הרבה מאוד של אותן תכונות ומאפיינים כמו סטרואידים אנבוליים אחרים – גידול שריר, כוח, סיבולת – שהיא מציעה מאפיינים אחרים אשר הינם ייחודיים מתחם מיוחד זה. זה מאוד אנבוליים ורק מעט אנדרוגנית, ולכן הסיכון לתופעות לוואי מקובל בהשוואה להשפעות Trenbolone החיוביות. בקיצור, Trenbolone עושה את כל הפעולות הבאות:

 • משפר את סינתזת חלבון עוזר השרירים לשמור על חנקן, המהווה מרכיב חיוני של רקמת שריר
 • משפר את החוזק
 • משפר סיבולת לאימונים ממושכים יותר יעילים
 • מפחית אימון פוסט כאב ועייפות
 • מקדם גורם גדילה דמוי אינסולין 1 טוב יותר מכל סטרואידים אחרים שם בחוץ; מסייע לשמור על עצם, רקמות, סחוס, ועוד
 • מגדילה של תאי דם אדומים לספור כדי לשפר את כמות החמצן מועבר לשרירים
 • מעכב את הייצור של הורמוני לחץ כגון קורטיזול
 • משפר יעילות מזין ידי מתן לגוף את היכולת לחלץ חומרים מזינים יותר ממזון

Trenbolone Acetate לעומת Trenbolone Enanthate

כאשר אתה קונה Trenbolone, אתה יכול לבחור מתוך Trenbolone Acetate (Tren אייס) או Trenbolone Enanthate (טרן-E). יש רק כמה הבדלים ראויים לציון בין השניים, ואתה יכול למצוא אותם בגרסאות Trenbolone אוראלי אבקת Trenbolone ליצירת גלולות או זריקות משלך. אצטט Trenbolone מכיל 87mg של מרכיב טהור לכל 100mg, ו Trenbolone Enanthate מכיל 72mg לכל 100. זאת ועוד, יש להם נוסחאות ייחודיות המשפיעים על זמן מחצית החיים Trenbolone. יש Trenbolone אייס זמן מחצית חיים קצרים יותר, אז זה דורש מינון תכוף יותר. טרן-E דורש מינון תכוף פחות. על פי רוב, את גרסת Enanthate היא קשה יותר למצוא, יקרה יותר, פחות חזקה מאשר אייס.

מינון ואזהרות Trenbolone

מינון Trenbolone יצטט במינון Trenbolone Enanthate זהה. ההבדל היחיד הוא התדר של זריקות או כדורים. רוב הגברים מוצאים 50mg כי כדי 100mg פעם ביומיים של Acetate עובד היטב, וכמה גברים להטות את הכף פתגמי במינונים גבוהים כמו 200 מ”ג פעם ביומיים, אבל זה רק מגביר את הסיכון לתופעות לוואי. על פי רוב, אין שום סיבה לחרוג 50mg, כפי שהיא מייצרת לא הטבות נוספות. באשר לגרסה Enanthate, גברים לעתים קרובות לקחת 700mg בשבוע מחולק לשני או שלוש זריקות.

מידע זה לא צריך להחליף עצות חשובות מהרופא או הצוות הרפואי שלך. למרות הסובלנות הכללית של Trenbolone, גברים שיש להם מצבים בריאותיים מסוימים הקשורים הלב, הכבד, הכליות או לא צריך להשתמש בו בכל מנה מכל סיבה שהיא. אם אתה לוקח סטרואידים מרשם רופא, אתה לא צריך לקחת סטרואידים Trenbolone עבור שיפור ביצועים.

תופעות לוואי Trenbolone

רבים מתופעות הלוואי של Trenbolone הם מיותרים לחלוטין עם שימוש אחראי ואת התוספים הנכונים. מה עוד, תופעות לוואי אצטט Trenbolone זהים תופעות לוואי Enanthate Trenbolone. תופעות לוואי הן כדלקמן:

 • אחד הדברים הטובים ביותר על Trenbolone הוא שזה לא לבשם, ולכן אינו לפנות אסטרוגן בגוף שלך. עם זאת, הוא עדיין יכול לגרום גינקומסטיה בשל אופי פרוגסטין שלה. בעוד כמה פורומים יגידו לך תוספים אנטי אסטרוגן כמו Clomid אינם נחוצים, זה רחוק מלהיות נכון.
 • תופעות androgenic. קיימות סיכון של תופעות לוואי אנדרוגנית עם כל סטרואידים אנבוליים, אבל אלה הם פחות עם Trenbolone. מה עוד, אלא אם כן אתה נטייה גנטית בתנאים אלה, אתה לא תחווה אותם סביר. Trenbolone עלול להחמיר התקרחות ואקנה. נשירת שיער Trenbolone היא תלונה נפוצה, כך שאם יש לך התקרחות, כדאי לשקול את היתרונות והסיכונים בזהירות.
 • בעיות לב. Trenbolone לא לעתים קרובות לגרום נפיחות בזכות השיעור בשום הנמוך. נפיחות גורמות לעלייה בנוזל גוף, אשר יש השפעה ישירה על לחץ הדם שלכם. ככזה, Trenbolone לעתים נדירות משפיע לחץ דם במידה רבה. עם זאת, מגמות בהחלט יכולות להקטין כולסטרול טוב ולהגדיל כולסטרול רע, מעלה את הסיכוי ללקות בהתקף לב ומחלה עורקת. אומגה 3 חומצות שומן צריך להיות חלק בלתי נפרד מהתזונה.
 • טסטוסטרון דיכוי. כמו כל סטרואידים אנבוליים, Trenbolone מדכא ייצור הטסטוסטרון הטבעי. ניצול אחד הצורות הרבות של טסטוסטרון עבור תחזוקה שולל את הסיכון של תופעות T נמוכות כגון אין אונות, עייפות, ניוון אשכים, אובדן התשוקה מינית.

יש גברים חווים תופעות לוואי אחרות כמו הזעות לילה, נדודי שינה, כאבי ראש, דופק מהיר. במקרים מסוימים, הפחתת המינון יכול לעשות אלה תופעות הלוואי חולפות. יש גברים פשוט לא לסבול טרן למכירה היטב, וזה צפוי.

מבחר Trenbolone סטאק

ערימת Trenbolone יכולה להכיל כמעט כל דבר מאז סטרואידים המסוימים הזה יש שיעור בשום נמוך ואינו hepatotoxic במינונים אחראים. אתה צריך לבחור המחסנית שלך בהתאם לסוג המחזור. לדוגמא, זה זוגות היטב עם Winstrol, שווי משקל, ו Masteron מבחינת חיתוך, אבל יצטרכו מנה קטנה לחיתוך מאשר bulking. 50mg פעם ביומיים הוא בחירה מצוינת. לפיכך, כאשר מדובר על אריזת משקל שריר, זוגות Trenbolone היטב עם Anadrol, Dianabol, ו Deca Durabolin. במהלך מחזורים bulking, מומלץ עד 100 מ”ג פעם ביומיים. כל השילובים הללו יכולים לעזור לך להוסיף שריר, לצבור כוח טהור, ולעשות כל שנייה של כל ספירת אימון.

אפשרויות מחזור אצטט Trenbolone

Trenbolone הוא גמיש להפליא, כך שתוכל לעצב מחזור המבוססת על סובלנות צרכים ייחודיים משלך. מחזור Trenbolone Acetate אינו משתנה מתוך מחזור Trenbolone Enanthate, כך כל עוד אתה מבין את תדירות השימוש (לעתים קרובות יותר עבור אצטט ופחות את Enanthate) אתה יכול להשתמש שני לסירוגין.

על פי רוב, עדיף להימנע מחזור מגמות בלבד. תוצאות Trenbolone הטובות ביותר מגיעות מצינור מצטיין אשר לכל התרכובות פועלים בסינרגיה. זכור לשמור מחזורי Trenbolone שלך ​​קצרים יחסית; שמונה שבועות הוא משך טוב, אם כי ספורטאים מסוימים עשויים לדחוף אותו עד 10 שבועות. זאת ועוד, יש לזכור כי תצטרך טיפול שלאחר מחזור עד רמות הטסטוסטרון הטבעיות שלך חזרו למסלולם. פעולה זו עשויה להימשך עד ארבעה שבועות.

Trenbolone PCT

Trenbolone inhibits the natural production of testosterone, so when your cycle ends, post-cycle therapy helps your body start making testosterone again. Without it, it may take up to a year before things get back to normal, and you will feel bad in the meantime. If you will be off steroids and synthetic testosterone for 12 weeks or more, PCT is vital. When you should start depends on the type of Trenbolone you used.

Buy 2 Get 1 FREE Steroids. Get It Now

Trenbolone Acetate has a short half-life, so you need to start PCT three days after your last dose. Most bodybuilders use only estrogen antagonists like Clomid at 150mg per day or Nolvadex at 40mg per day for four to six weeks to boost testosterone production. Remember to cut the dose in half every two weeks, too. If your cycle was long, or if you used a high dose of Trenbolone, you may also want to incorporate hCG, which primes your body for the Clomid or Nolvadex. In this case, start the hCG three days after your last dose at 500iu to 1000iu per day for 10 days. Then, stop the hCG and use Clomid or Nolvadex (at the aforementioned doses).

Trenbolone Enanthate has a longer half-life of up to 10 days, so you should follow the guidelines above but wait 10 days after your last dose to start the PCT.

Is Trenbolone Legal?

In the United States, Trenbolone is a controlled substance and physicians no longer prescribe it due to the potential for abuse. However, in this one rare case, there is a legal loophole. One company manufactures pellets designed for livestock, which helps boost the size of that livestock and improves overall revenue. Those pellets do not fall into the same regulatory requirements, so it is possible to obtain them. You cannot use them as-is, though. They require some preparation before humans can consume or inject them.

For the most part, then, Trenbolone is illegal in the United States but legal in other parts of the world. Buying, selling, using, and even possessing Trenbolone may have significant legal repercussions, so be sure you understand the legal implications beforehand.

Frequently Asked Questions

Where is the best place to buy Trenbolone Acetate or Enanthate for sale?

The good news is that you can find either product for sale all over the world. Although it is not legal in all places, it is still widely available. Most people choose to buy Trenbolone online because it is inexpensive and discreet.

Can you tell me how to use Trenbolone?

Outside of the dosing instructions listed above, it is important to make sure of the following:

 • Make sure you have enough Trenbolone and required supplements to complete the entire cycle
 • Measure liquid Trenbolone for injection very carefully as the solution is highly concentrated
 • Do not take more than recommended for longer than recommended
What Trenbolone cycle results can I expect?

Your results will vary based on the stack you choose, your dose, and your individual response. On average, people gain about 15 pounds during an eight-week bulking cycle, and they lose five pounds of body fat during an eight-week cutting cycle. Once again, different stacks and different doses may give you different results.

What are Trenbolone Acetate kits?

A Trenbolone Acetate kit, sold online, helps in extracting the steroid from pellets used for livestock. While it is legal to buy the pellets, buying the kit and extracting the Trenbolone from those pellets is not.

Special Promo Get Free 3rd Bottle, Click Here

Is Trenbolone fat loss possible?

Absolutely. Trenbolone is incredibly versatile, and while it will not burn fat alone, it helps products like Winstrol and Masteron work even better. During a cutting cycle, adding Tren helps you retain muscle mass as you burn fat. The more muscle you have, the more efficiently your body burns that fat, too.

What is Trenbolone cough?

Trenbolone irritates certain tissues, and it is very, very spicy to the tongue. Due to this irritation, some people report very short but very severe bouts of coughing immediately following an injection. Some people believe that it also irritates the airways, but only as soon as it enters the bloodstream. This sometimes results in a 30-second coughing “fit”, and while it goes away quickly, it causes quite a bit of anxiety.

Whether you are a beginner who wants to try Trenbolone bodybuilding or you are familiar with this particular product, there is no denying that it is one of the best, most cost-effective and most efficient steroids out there today. Buy Trenbolone to discover your true potential and push your workouts to the max.

DON'T MISS » CRAZYBULK PROMO
 • BUY 2 GET FREE 3RD BOTTLE

  Please select 2 products to buy and place them in your shopping cart. Add this product to your shopping cart. Be sure to select from the dropdown menu free product you want. Click to shop ...

Shop Now