از کجا به خرید از Dianabol و Dbol قرص از نظر قانونی

از Dianabol چیست؟

از Dianabol یک نام تجاری برای methandrostenolone است، و اغلب به انقباض که نام اشاره – dbol. این استروئید آنابولیک در اصل در آلمان قبل از انتشار آن توسط غول های داروسازی آمریکا، CIBA توسعه یافته، در 1960s است.

click here to buy Steroids Official

Dbol به زودی محبوب بدنسازان و تا نسبتا به تازگی به طور گسترده ای بدون نسخه در دسترس بود. کاربر در دراز مدت معروف ترین آن، قبل از آن در ایالات متحده ممنوع شد، آرنولد شوارتزنگر بود. فروش آن در حال حاضر هم در ایالات متحده و انگلستان محدود شده است.

از Dianabol است داروهای نیروزا که به آسانی می توانید در ادرار با استفاده از گاز کروماتوگرافی اسپکترومتری جرمی شناسایی شود. آن است که یک عنوان مواد تحت کنترل در ایالات متحده، انگلستان و سراسر اروپا طبقه، اما بدون نسخه در مکزیک، آسیا و چند کشور اروپایی شرقی در دسترس باقی می ماند.

Dbol چگونه کار می کند؟

Dianabol است از تستوسترون است، که یک هورمون استروئیدی توسط بدن در توسعه سیستم تناسلی مرد استفاده مشتق شده است. آن است در بدن ساخت ستون موثر گرم به دلیل آن متصل به گیرنده های آندروژن داخل سلول های عضلانی، و این روند را ترویج بزرگ شدن عضلات اسکلتی با تحریک ایجاد پروتئین های انقباضی.

کاربران به احتمال زیاد به تجربه به دست آوردن وزن قابل توجه (بین 8 و 15 پوند در یک چرخه 8 هفته)، هر چند برخی از این (از 20-50٪) از دست داده خواهد شد یک بار چرخه به پایان می رسد. این است که این اثرات آنابولیک قوی است که از Dianabol بسیار محبوب است: آن است یک سازنده قدرتمند توده که می تواند اثرات بسیار چشمگیر در سازندگان بدن در چرخه حجیم تولید کند.

مطالعات بالینی تایید می کنند که استفاده از Dianabol توسط ورزشکاران مرد متوسط ​​باعث افزایش قدرت و عملکرد. کسانی که شرکت کنندگان که این دارو را داده شد وزن، و افزایش سطح پتاسیم و بعد عضلات (نگاه کنید به http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7018798) وجود دارد.

تصور می شود که ورزشکاران منظم که به شدت آموزش و یک رژیم غذایی با کالری بالا مغذی را دنبال ممکن است به اندازه دو برابر توده عضلانی در یک چرخه دو ماه که در غیر این صورت در یک سال از طریق آموزش های فشرده رسیدن به تنهایی به دست آورید.

چگونه از Dianabol استفاده شده است توسط سازندگان بدن؟

از Dianabol می توان یا به تنهایی، و یا در رابطه با یک استروئید تزریقی. معمولی چرخه از dbol استروئید از گسترش 10-50mg در طول روز در بین سه و پنج فواصل ساعت متغیر است.

چرخه تنها از Dianabol-رایج ترین در میان کسانی که در آغاز زندگی حرفه ای و یا ساختمان بدن رژیم ورزشی خود هستند، و با کسانی که مخالف به استروئیدهای تزریقی.

ترین کاربران پشته dbol با دیگر استروئیدهای تزریقی، معمولا nandralone یا تستوسترون. اعتقاد بر این است که D-BOL به طور قابل توجهی افزایش اثرات از استروئید تزریق می شود.

آیا عوارض جانبی مرتبط با Dianabol وجود دارد؟

با وجود عملکرد بالا بردن اثرات سریع D-bol می کنید، کاربران ممکن است تعدادی از عوارض جانبی از جمله ناتوانی جنسی، آکنه، کلفت شدن صدا، کلسترول بالا، آتروفی بیضه، افزایش موهای بدن، نفخ، احتباس آب و طاسی الگوی مردانه را تجربه کنند.

به عنوان D-BOL masculinisation را افزایش می دهد ، آن را باید توسط زنان گرفته شده است. هنگامی که آن را برای اولین بار منتشر شد، در 1960s، به صورت منظم به عنوان یک تونیک برای زنان تجویز شد. اثرات masculinising به زودی آشکار شد، و استفاده از آن به سرعت متوقف شد.

Dianabol قرص نیز خلق و خوی اثر: ممکن است پرخاشگری را افزایش دهد و بسیاری از کاربران گزارش یک حس خوب بودن در حالی که مصرف این دارو، به دنبال یک افسردگی قوی هنگامی که چرخه پس از اتمام.

ترکیبی از حجیم سریع در طول چرخه D-bol می کنید، همراه با افسردگی که بسیاری از تجربه یک بار یک چرخه پس از اتمام، می تواند به استفاده همیشگی از Dianabol منجر شود، چرا که کاربران احساس بسیار بهتر در حالی که مصرف آن.

تمدید و یا استفاده طولانی مدت از قرص از Dianabol به طور قابل توجهی افزایش می دهد خطر ابتلا به آسیب کبدی از سال Dianabol از hepatoxic است. برای بسیاری از کاربران، عملکرد کبد به حالت عادی بر میگردد زمانی D-BOL متوقف شده است. با توجه به بررسی های بی شماری از Dianabol ، عوارض جانبی عمده به طور معمول متوجه نشده ارائه آن است که با هم کردن مواد مخدر حدودا.

که در آن D-BOL است برای ساخت و ساز بدن استفاده می شود بسیار مهم است که اندام، و به ویژه کبد، زمان به بهبود پس از پایان یک چرخه است. برای این برخی از کاربران را شیر عصاره خار کمک می کند که آسیب دیده را ترمیم بافت کبد.

آیا قانونی برای گرفتن از Dianabol؟

Buy 2 Get 1 FREE Steroids. Get It Now

محدودیت در از Dianabol در ایالات متحده آغاز شد، با کنگره عبور از قانون استروئیدهای آنابولیک کنترل در سال 1990.

این اصلاح قانون مواد کنترل و برای اولین بار methandrostenolone به قرار (D-Bol) در همان شاخه به عنوان آمفتامین. مالکیت توپ جنایت در ایالات متحده از آن تاریخ شد.

در انگلستان وضعیت کمی متفاوت است. در حالی که استروئید به عنوان یک دارو کلاس C تحت سوء استفاده از مواد مخدر قانون 1971 طبقه بندی شده، از آن باقی مانده قانونی به داشتن مواد مخدر برای استفاده شخصی از آن است که قانونی برای آن عرضه به هر کس دیگری.

محدودیت بیشتر در آوریل 2012 به واردات از استروئیدها معرفی شدند. این آن را غیر قانونی برای خرید قرص Dbol از سایت های اینترنتی و یا از طریق پست الکترونیکی سفارش ساخته شده است. آژانس مرزی بریتانیا دستور داده شده است به رهگیری و به دست گرفتن حتی شخصی مقادیر استفاده از D-BOL ورود از طریق پست و یا توسط پیک در نقاط ورودی.

است از Dianabol به عنوان استروئیدهای تزریقی به صورت خوراکی به عنوان موثر است؟

پاسخ ساده این است: بله. در ابتدا یک مشکل با تجویز خوراکی استروئید به دلیل داشتن از طریق دستگاه گوارش رفته وجود دارد، مواد مخدر خواهد بود توسط کبد نابود قبل از آن می تواند جریان خون را وارد کنید. از Dianabol، با اضافه کردن یک گروه 17A-متیل، به منظور کمک به استروئید زنده ماندن، به طوری که امروز اقتباس شده است، تجویز خوراکی از Dianabol خواهد شد فقط به عنوان به عنوان استروئید تزریق موثر است.

سطح بالایی از Dianabol گرفته به صورت خوراکی می تواند به کبد است که دلیل اصلی که چرا بسیاری از ورزشکاران ترجیح می دهند برای تزریق به عضله آسیب (استروئید باید هرگز به داخل ورید تزریق). برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به آسیب کبدی دوز روزانه دارو با دوز 50mg توصیه می شود. خطر سمیت کبدی بیشتر می توانید از طریق استفاده از مکمل های تغذیه ای مانند شیر خار یا لیو-52 کاهش می یابد.

از کجا به خرید از Dianabol برای فروش از نظر قانونی؟

باقی می ماند در چارچوب قانون، کاربران نیاز به خرید مواد مخدر در کشور که در آن است قانونی در فروش، پس از آن شخصا آن را حمل و نقل به انگلستان است. استفاده شخصی است به عنوان به عرضه شش ماه تعریف شده است.

با وجود محدودیت های قانونی، Dbol برای فروش در سایت های اینترنتی است که هنوز هم یک مشکل گسترده ای است. هر کسی با توجه مطلع شدن از قیمت باید آگاه باشند که این دارو ممکن است ره ، و به دست آوردن بازپرداخت در آن شرایط احتمالا اثبات غیر ممکن است. پایین برای دیدن جایگزین توصیه ما.

توجه داشته باشید بیشتر از احتیاط این است که تعدادی از وب سایت شده اند فروش آنچه که ادعا می شود از Dianabol روسیه است، اما که ثابت شده است که تقلبی. واضح است، استفاده از داروهای تقلبی بسیار خطرناک است، و دوباره، با توجه به ماهیت غیر قانونی از معامله، کسانی که فریب خورده شده هیچ توسل حقوقی دارند.

آیا به هر حال در اطراف این وجود دارد؟ – از کجا به خرید یک جایگزین از Dianabol قانونی

تعدادی از مکمل های که شبیه به اثرات از Dianabol با ایجاد یک وجود دارد محیط آنابولیک قوی برای عضلات به رشد و افزایش احتباس نیتروژن. پس از مصرف، آنها را تقلید اقدامات داروهای اما شامل هیچ مشخصات استروئید واقعی.

Special Promo Get Free 3rd Bottle, Click Here

رهبر بازار در این زمینه است که بدون شک D-BAL (توجه داشته باشید غلط املایی در نام) از فله دیوانه – یک تولید کننده مکمل آمریکا که سهام انواع قانونی بسیاری از استروئیدها شناخته شده در دسترس است.

بازخورد بسیار خوبی با کاربران ادعا اثرات آنابولیک به خوبی به عنوان استروئید واقعی خود است، بدون محدودیت در که می توانید آن را خرید، و بدون سمیت به کبد.

بسته ها شامل 90 قرص است که باید 3 بار در روز همراه با غذا حتی در روزهای غیر تمرین گرفته شده است. چرخه معمولی 2 ماه و 1.5 هفته خاموش است.

DON'T MISS » CRAZYBULK PROMO
  • BUY 2 GET FREE 3RD BOTTLE

    Please select 2 products to buy and place them in your shopping cart. Add this product to your shopping cart. Be sure to select from the dropdown menu free product you want. Click to shop ...

Shop Now