Kur nopirkt Dianabol & dbol tabletes Juridiski

Kas ir Dianabol?

Dianabol ir tirdzniecības nosaukums methandrostenolone, un ar kontrakcijas šo nosaukumu bieži minēts – dbol. Tā ir anabolisko steroīdu sākotnēji tika izstrādāta Vācijā pirms tās izlaišanas ar ASV farmācijas gigants, Ciba, 1960.

click here to buy Steroids Official

Dbol drīz kļuva populārs ar bodybuilders un bija plaši pieejamas bez receptes, līdz salīdzinoši nesen. Tās slavenākais ilgtermiņa lietotājs, pirms tā tika aizliegta ASV, bija Arnold Schwarzenegger. Tās pārdošana tagad ierobežota gan ASV un Lielbritānijā.

Dianabol ir sniegumu uzlabojošas zāles , kas var viegli konstatēt urīnā, izmantojot gāzu hromatogrāfijas masas spektrometriju. Tas ir klasificēts kā kontrolētās vielas ASV, Lielbritānijā un visā Rietumeiropā, taču joprojām ir pieejamas bez receptes Meksikā, Āzijā un vairākās Austrumeiropas valstīs.

Kā dbol strādā?

Dianabol ir atvasināts no testosterons, kas ir steroīdu hormonu, ko izmanto iestāde, izstrādājot vīriešu reproduktīvo sistēmu. Tas ir efektīvs ķermeņa buildin g, jo tas saistās ar androgēnu receptoriem laikā muskuļu šūnās, un šis process veicina paplašināšanos skeleta muskuļu izraisot izveidi saraušanās olbaltumvielu.

Lietotājiem ir iespēja piedzīvot ievērojamu svara pieaugumu (no 8 līdz 15 mārciņas 8 nedēļu cikla), lai gan daži no tā (no 20-50%), tiks zaudētas, kad cikls beidzas. Tas ir šīs spēcīga anaboliska iedarbība, kas padara Dianabol tik populārs: tas ir spēcīgs masu celtnieks , kas var radīt diezgan dramatiskas sekas ķermeņa celtniekiem uz šķirošanas ciklā.

Klīniskie pētījumi apstiprina, ka no Dianabol izmantošana vīriešu sportisti mēreni paaugstina izturību un veiktspēju. Tiem dalībniekiem, kas saņēma zāles svarā, un tur bija pieaugums kālija līmeni un muskuļu dimensija (sk http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7018798).

Tiek uzskatīts, ka disciplinētu sportisti, kuri trenējas intensīvi un sekot barojošu augstu kaloriju diētu var iegūt tik daudz, cik divreiz muskuļu masas divu mēnešu ciklu, kuras pretējā gadījumā sasniegtu gadā caur intensīvu apmācību vien.

Kā Dianabol izmanto ķermeņa celtniekiem?

Dianabol var lietot vai nu atsevišķi, vai kopā ar injicējamu steroīdu. Tipisks cikls dbol steroīdi svārstītos no 10-50mg izplatīšanās visu dienu pie trim līdz pieciem stundu intervālu.

Dianabol tikai cikli ir visbiežāk starp tiem, sākumā viņu sporta karjeras vai ķermeņa ēkas režīmu, un ar tiem averse ar injicējamiem steroīdi.

Vairums lietotāju kaudze dbol ar citiem injicējamiem steroīdi, kas parasti nandralone vai testosterona. Tiek uzskatīts, ka d-bol ievērojami uzlabo ietekmi injekcijas steroīdus.

Vai ir kādas blakusparādības, kas saistītas ar Dianabol?

Neskatoties uz straujo darbības uzlabošanai seku D-LB, lietotāji var būt vairākas blakusparādības, tostarp impotenci, pinnes, padziļināšana balss, paaugstināts holesterīna līmenis, sēklinieku atrofija, paaugstinātu ķermeņa apmatojums, vēdera uzpūšanās, ūdens aizture un vīriešu modelis baldness.

Kā D-bol palielina maskulinizācija , to nedrīkst lietot sievietes. Kad tā pirmo reizi tika izlaists, 1960, tika regulāri noteikts kā toniks sievietēm. Par maskulinizējošu ietekme bija ātri skaidrs, un tā izmantošana tika ātri pārtraukta.

Dianabol tabletes arī ietekmēt noskaņojumu: tā var palielināt agresiju un daudzi lietotāji ziņo sajūtu labklājību, vienlaikus ņemot šo narkotiku, kam seko spēcīga depresija, kad cikls beidzas.

Par strauju šķirošanas D-bol ciklu laikā kombinācija, kopā ar depresiju, ka daudzi pieredze reizi ciklu pabeidz, var izraisīt pastāvīgu lietošanu Dianabol, jo lietotājiem justies tik daudz labāk, vienlaikus ņemot to.

Pagarināts vai ilgtermiņa lietošana Dianabol tabletes būtiski palielina risku saslimt ar aknu bojājumu, jo Dianabol ir hepatoxic. Vairumam lietotāju, aknu funkcija normalizējas reizi D-bol tiek pārtraukta. Saskaņā ar neskaitāmiem Dianabol atsauksmēm , galvenās blakusparādības parasti nav pamanījuši sniedzot tas ir iestatīti ar laiku off narkotiku.

Kur D-bol lieto ķermeņa ēka ir ļoti svarīgi, ka orgāni, un it īpaši aknas, ir laiks, lai atgūtu pēc beigām cikla. Par šo daži lietotāji veikt piena dadzis ekstrakts, kas palīdz remonts bojāta aknu audus.

Vai tas ir likumīgi veikt Dianabol?

Buy 2 Get 1 FREE Steroids. Get It Now

Ierobežojumi Dianabol sākās ASV, ar Kongresu iet anabolisko steroīdu kontroles likums 1990. gadā.

Šis grozītais kontrolējamo vielu likums un pirmo reizi ievietots methandrostenolone (d-LB) tajā pašā kategorijā, kā amfetamīna. Kontrolējot kļuva kriminālnoziegums ASV no šīs dienas.

Lielbritānijā situācija ir nedaudz atšķirīga. Kaut steroīdi tiek klasificēti kā C klases narkotikām saskaņā ar vielu ļaunprātīgu 1971 Act, tas joprojām ir likumīgi piemīt narkotikas personīgai lietošanai, lai gan tas nav juridisks piegādāt to kādam citam.

Turpmāki ierobežojumi tika ieviesti 2012. gada aprīlī, ievedot steroīdi. Tas ir padarījusi par nelikumīgu iegādāties dbol tabletes no interneta mājas lapas vai arī pa pastu. AK Robežu aģentūra tika uzdots pārtvert un izmantot pat personīgai lietošanai daudzumu d-bol ierodas pa pastu vai ar kurjeru pie iebraukšanas vietās.

Vai Dianabol iekšķīgi tikpat efektīvs kā injicējamu steroīdus?

Vienkārša atbilde ir jā. Sākotnēji tur bija problēma ar perorāli steroīdus, jo, ņemot izgājušas caur kuņģa-zarnu traktu, narkotiku tiks iznīcināta ar aknām, pirms tā var iekļūt asinsritē. Dianabol tika pielāgots, pievienojot 17a-metil grupu, lai palīdzētu steroīdus izdzīvotu, tāpēc šodien, iekšķīga Dianabol būs tikpat efektīvs kā ievadītā steroīdu.

Augsts Dianabol iekšķīgi var bojāt aknas, kas ir galvenais iemesls, kāpēc daudzi sportisti izvēlas injicēt muskulī (steroīdi nekad nedrīkst injicēt vēnā). Lai samazinātu risku, aknu bojājuma dienas deva 50 mg ir ieteicama. No aknām briesmas var vēl samazināt, izmantojot uztura bagātinātāju, piemēram, piena dadzis vai lībiešu-52.

Kur nopirkt Dianabol pārdošanai legāli?

Lai saglabātu likuma ietvaros, lietotājiem būtu nepieciešams iegādāties narkotikas valstī, kur tas ir likumīgi par pārdošanu, tad personīgi nogādāt to atpakaļ uz Lielbritāniju. Personal izmantošana ir definēta kā līdz sešiem mēnešiem piegādi.

Neskatoties uz juridiskajiem ierobežojumiem, dbol pārdošanai interneta portālos joprojām ir plašs problēma. Ikviens apsver pasūtījumu jāapzinās, ka šī narkotika var pārtvert , un ka ir iespējams saņemt kompensāciju šajos apstākļos, iespējams izrādīties neiespējama. Ritiniet uz leju, lai redzētu mūsu ieteikto alternatīvu.

Vēl piezīme piesardzīgi ir tas, ka vairākas tīmekļa vietnes, ir pārdot to, kas tiek apgalvots, ir krievu Dianabol, bet kas ir izrādījusies viltota. Skaidrs, lietošana viltotu medikamentu ir ļoti bīstama, un atkal, ņemot vērā pārkāpuma raksturu darījuma, tiem, kuri ir duped nebūs juridiska izmantot.

Vai ir vienalga ap šo? – Kur nopirkt juridisku Dianabol alternatīvu

Ir vairāki bagātinātājiem, kas atdarina sekas Dianabol, radot spēcīgu anabolisko vidi , lai muskuļi augt un palielinot slāpekļa aizturi. Kad norīts, viņi atdarina narkotikas darbības vēl nesatur faktisko steroīdu profila.

Special Promo Get Free 3rd Bottle, Click Here

Tirgus līderis šajā jomā neapšaubāmi D-BAL (ņemiet vērā pārrakstīšanās nosaukuma) no traks Bulk – ASV piemaksa ražotājs, kas krājumu juridiskās variantus daudziem zināmo steroīdi pieejami.

Atsauksmes ir ļoti labs ar lietotājiem, apgalvojot, anabolos ir tik labi, kā pati faktisko steroīdu, bez ierobežojumiem, kas var iegādāties, un bez toksicitāti uz aknām.

Pakas satur 90 tabletes, kas būtu jāveic 3 reizes dienā ēšanas laikā pat par ne-treniņa dienas. Tipisks cikls ir 2 mēneši un 1,5 nedēļas off.

DON'T MISS » CRAZYBULK PROMO
  • BUY 2 GET FREE 3RD BOTTLE

    Please select 2 products to buy and place them in your shopping cart. Add this product to your shopping cart. Be sure to select from the dropdown menu free product you want. Click to shop ...

Shop Now